TJ Kubran Keraming Trenčín

Stolnotenisový klub

Aktuality z domova a zo sveta

Majstrovstvá sveta družstiev, Rusko (Moskva), 23.5. - 30.5. 2010

  
    Celkové výsledky šampionátu

    Muži:  1. Čína
               2. Nemecko
               3. Japonsko

    Ženy: 1. Singapur
              2. Čína
              3. Japonsko

  Kritéria pre účasť v 1.divízii pre nasledujúce Majstrovstvá Sveta družstiev.

 

  1. Umiestnenie v prvej osemnástke na tohtoročných MS (18 družstiev).

  2. Finalisti z druhej divízie (2 družstvá).

  3. Ostávajúce 4 družstva podľa svetového rebríčku družstiev (4 družstvá).

 Výsledky našich reprezentantov

 

 Muži -  (2.divízia o 25.-48.miesto)

 

    SVK ENG SVN THA IRI LUX Win Loss Point Pos.
1    SLOVAK REPUBLIC   3 - 0 3 - 2 3 - 0 3 - 0 3 - 0 10 
2    ENGLAND  0 - 3   1 - 3 3 - 0 1 - 3 3 - 1
3    SLOVENIA  2 - 3 3 - 1   3 - 0 3 - 1 3 - 0
4    THAILAND  0 - 3 0 - 3 0 - 3   0 - 3 3 - 1
5    IRAN  0 - 3 3 - 1 1 - 3 3 - 0   3 - 0
6    LUXEMBOURG  0 - 3 1 - 3 0 - 3 1 - 3 0 - 3  

 

 

THAILAND

SLOVAK REPUBLIC

0-3 

0 - 3

 

CHAITAT Chaisit

SEREDA Peter 

7-11 

11-7 

11-6 

12-14 

4-11 

2-3 

 

WONGSIRI Nikom

PISTEJ Lubomir 

7-11 

6-11 

6-11 

0-3 

 

TUBBUNMEE Yuttana

ILLAS Erik 

8-11 

5-11 

3-11 

0-3 

 

 

 

IRAN

SLOVAK REPUBLIC

0-3 

0 - 3

 

ALAMIYAN Noshad

SEREDA Peter 

8-11 

10-12 

5-11 

0-3 

 

AKHLAGHPASAND Mohammadreza

PISTEJ Lubomir 

11-9 

8-11 

6-11 

8-11 

1-3 

 

NOROOZI Afshin

ILLAS Erik 

9-11 

5-11 

8-11 

0-3 

 

 

 

SLOVENIA

SLOVAK REPUBLIC

2-3 

2 - 3

 

TOKIC Bojan

ILLAS Erik 

11-7 

11-3 

11-1 

3-0 

 

HORVAT Mitja

PISTEJ Lubomir 

9-11 

9-11 

7-11 

0-3 

 

LASAN Sas

SEREDA Peter 

5-11 

9-11 

8-11 

0-3 

 

TOKIC Bojan

PISTEJ Lubomir 

7-11 

12-10 

11-7 

5-11 

11-9 

3-2 

 

HORVAT Mitja

ILLAS Erik 

11-4 

2-11 

10-12 

9-11 

1-3

 

 

SLOVAK REPUBLIC

ENGLAND

3-0 

3 - 0

 

PISTEJ Lubomir

REED Daniel 

16-14 

11-6 

11-7 

3-0 

 

ILLAS Erik

DRINKHALL Paul 

11-7 

11-7 

5-11 

11-7 

3-1 

 

SEREDA Peter

PITCHFORD Liam 

11-9 

11-4 

9-11 

11-6 

3-1 

 

 

 

LUXEMBOURG

SLOVAK REPUBLIC

0-3 

0 - 3

 

MICHELY Gilles

ILLAS Erik 

13-11 

5-11 

9-11 

6-11 

1-3 

 

BAST Mike

BARDON Michal 

5-11 

6-11 

6-11 

0-3 

 

JACHEC David

PISTEJ Lubomir 

5-11 

9-11 

3-11 

0-3 

 

 

 o 25.-32.miesto

 

 

NIGERIA

SLOVAK REPUBLIC

1-3 

1 - 3

 

MEROTOHUN Monday 

BARDON Michal  

10-12 

9-11 

5-11 

0-3 

 

ABIODUN Bode 

PISTEJ Lubomir  

11-7 

13-11 

12-10 

3-0 

 

AJETUNMOBI Seun 

ILLAS Erik  

8-11 

11-8 

6-11 

7-11 

1-3 

 

MEROTOHUN Monday 

PISTEJ Lubomir  

5-11 

4-11 

11-8 

8-11 

1-3 

 

 

 o 25.-28. miesto

 

 

SLOVAK REPUBLIC

SLOVENIA

 0-3

0 - 3

 

PISTEJ Lubomir 

TOKIC Bojan  

11-3 

4-11 

1-11 

11-9 

9-11 

2-3 

 

ILLAS Erik 

ZIBRAT Jan  

11-6 

4-11 

7-11 

11-8 

12-14 

2-3 

 

BARDON Michal 

LASAN Sas  

11-8 

9-11 

4-11 

11-7 

9-11 

2-3 

 

 

 o 27.-28. miesto

 

 

SLOVAK REPUBLIC

BELGIUM

3-1 

3 - 1

 

BARDON Michal 

VOSTES Yannick  

8-11 

7-11 

8-11 

0-3 

 

PISTEJ Lubomir 

ROGIERS Benjamin  

11-9 

8-11 

7-11 

11-8 

11-6 

3-2 

 

ILLAS Erik 

BIERNY Ludovic  

11-9 

11-7 

10-12 

11-3 

3-1 

 

BARDON Michal 

ROGIERS Benjamin  

8-11 

7-11 

11-4 

11-5 

11-7 

3-2

 

 

 

 Ženy -  (1.divízia o 1.-24.miesto)

 

    JPN ROU TPE BLR RUS SVK Win Loss Point Pos.
1    JAPAN   3 - 0 3 - 2 3 - 0 3 - 1 3 - 0 10 
2    ROMANIA  0 - 3   1 - 3 3 - 0 3 - 0 3 - 0
3    CHINESE TAIPEI  2 - 3 3 - 1   3 - 0 3 - 0 3 - 0
4    BELARUS  0 - 3 0 - 3 0 - 3   3 - 0 3 - 0
5    RUSSIA  1 - 3 0 - 3 0 - 3 0 - 3   3 - 1
6    SLOVAK REPUBLIC  0 - 3 0 - 3 0 - 3 0 - 3 1 - 3  

 

 

ROMANIA

SLOVAK REPUBLIC

 3-0

3 - 0

 

SAMARA Elizabeta

HUDECOVA Sona 

11-7 

11-6 

11-5 

3-0 

 

DODEAN Daniela

BALAZOVA Barbora 

13-11 

11-6 

11-2 

3-0 

 

SZOCS Bernadette

TRUKSOVA Lucia 

11-3 

11-4 

11-6 

3-0 

 

 

SLOVAK REPUBLIC

BELARUS

0-3 

0 - 3

 

MARCEKOVA Viera

PAVLOVICH Veronika 

7-11 

9-11 

10-12 

0-3 

 

BALAZOVA Barbora

PAVLOVICH Viktoria 

5-11 

3-11 

11-9 

1-11 

1-3 

 

HUDECOVA Sona

PRIVALOVA Alexandra 

10-12 

11-7 

5-11 

5-11 

1-3 

 

 

RUSSIA

SLOVAK REPUBLIC

3-1 

3 - 1

 

TIKHOMIROVA Anna

MARCEKOVA Viera 

11-7 

11-9 

11-9 

3-0 

 

VORONOVA Anastasia

BALAZOVA Barbora 

12-14 

11-3 

10-12 

6-11 

1-3 

 

NOSKOVA Yana

HUDECOVA Sona 

11-3 

11-7 

10-12 

8-11 

11-6 

3-2 

 

TIKHOMIROVA Anna

BALAZOVA Barbora 

11-3 

11-8 

11-7 

3-0 

 

 

CHINESE TAIPEI

SLOVAK REPUBLIC

3-0 

3 - 0

HUANG Yi-Hua

MARCEKOVA Viera 

9-11 

11-9 

11-4 

11-5 

3-1 

CHENG I-Ching

BALAZOVA Barbora 

11-8 

11-2 

9-11 

11-4 

3-1 

LEE I-Chen

TRUKSOVA Lucia 

11-8 

13-11 

11-1 

3-0 

 

 

JAPAN

SLOVAK REPUBLIC

3-0 

3 - 0

FUJINUMA Ai

MARCEKOVA Viera 

11-4 

11-3 

11-5 

3-0 

ISHIKAWA Kasumi

BALAZOVA Barbora 

11-9 

11-7 

11-8 

3-0 

FUJII Hiroko

HUDECOVA Sona 

11-6 

11-2 

11-2 

3-0 

FUJINUMA Ai

BALAZOVA Barbora 

 

 o 13.-24. miesto

 

 

CZECH REPUBLIC

SLOVAK REPUBLIC

2-3 

2 - 3

 

VACENOVSKA Iveta 

MARCEKOVA Viera  

11-6 

11-5 

11-6 

3-0 

 

PENKAVOVA Katerina 

BALAZOVA Barbora  

8-11 

5-11 

11-8 

11-7 

7-11 

2-3 

 

SMISTIKOVA Martina 

HUDECOVA Sona  

11-8 

11-4 

11-9 

3-0 

 

VACENOVSKA Iveta 

BALAZOVA Barbora  

11-5 

6-11 

12-14 

11-5 

6-11 

2-3 

 

PENKAVOVA Katerina 

MARCEKOVA Viera  

9-11 

12-10 

7-11 

11-9 

10-12 

2-3 

 

 o 13.-20. miesto

 

 

KOREA DPR

SLOVAK REPUBLIC

3-0 

3 - 0

 

KIM Jong 

MARCEKOVA Viera  

11-4 

19-17 

11-3 

3-0 

 

HAN Hye Song 

BALAZOVA Barbora  

2-11 

11-7 

11-9 

11-3 

3-1 

 

KIM Hye Song 

HUDECOVA Sona  

11-6 

11-7 

11-6 

3-0 

 

 o 17.-20. miesto

 

 

UKRAINE

SLOVAK REPUBLIC

3-0 

3 - 0

 

SOROCHYNSKA Tetyana 

HUDECOVA Sona  

11-7 

11-8 

11-3 

3-0 

 

PESOTSKA Margaryta 

BALAZOVA Barbora  

6-11 

11-7 

11-5 

11-6 

3-1 

 

GAPONOVA Ganna 

MARCEKOVA Viera  

11-8 

11-7 

11-8 

3-0 

 

 

 o 19.-20. miesto

 

 

ITALY

SLOVAK REPUBLIC

 3-2

3 - 2

 

STEFANOVA Nikoleta 

TRUKSOVA Lucia  

14-12 

11-1 

11-2 

3-0 

 

TAN MONFARDINI Wenling 

BALAZOVA Barbora  

11-9 

3-11 

4-11 

11-5 

8-11 

2-3 

 

VIVARELLI Debora 

HUDECOVA Sona  

7-11 

6-11 

10-12 

0-3 

 

STEFANOVA Nikoleta 

BALAZOVA Barbora  

11-4 

11-1 

11-7 

3-0 

 

TAN MONFARDINI Wenling 

TRUKSOVA Lucia  

11-4 

11-3 

11-3 

3-0 

Žádné komentáře
 
updated by joolka